Givenchy

Ár:   $56   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Janasbrigi, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   $56
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Egy csillag alakú szemhéjfesték tok, arany és fekete árnyalatokkal, amelyet önmagában is lehet használni, vagy kombinálva, hogy tökéletes bronzárnyékot hozzon létre. Az Givenchy egyik ikonikus szimbóluma, a csillag ihlette az Ondulations D'or egyedülálló szemhéjfestéket. Dombornyomott gyönyörű csillaggal ellátott, tartós, talkummentes összetétel könnyű és kényelmes viselet.

7000Ft - Givenchy Ondulations D'or Unique Eyeshadow Bronze Precieux
Ár: 7000Ft+pk , Eladó: Janasbrigi