Givenchy

Givenchy Organza Indecence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2013. január 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Keleti-fás illattípusba tartozik (pacsuli, szilva, fahéj, borostyán, pézsma).

Ár: 6.000.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm

Yeticica

2018. július 11.

Anyum féltve őrzött üveget húzott elő a ruhásszekrénye mélyéről, amikor feladta a ‘harcot’ a parfümmániámmal szemben. Fekete gyönyörűség, 1999-ből.
Egyetlen fújást kértem a bőrömre és azonnal elröpített egy régebbi, szebb világba. Fahéjas-szilvás-fás-vaníliás csoda.
Sosem tudnám viselni, ez az illatvilág nagyon nem én vagyok. De boldogságos gyermekkoromra emlékeztet, az egykor gyönyörű (és máig csodaszép) Anyukámra, akinek fogalma sem volt, milyen bombasztikus, nehézbombázó, örök alkotás parfümökkel fújta magát mindig is . 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Verona5

2018. május 6.

Köszönöm galagonyanyának a lehetőséget, hogy megismerhettem! Szerelmetes, imádatos, fahéjas, fűszeres keleties csoda. Mauboussin edp, és Amarige Mariage iránti rajongásom tovább bővült ezzel a ma már szinte elérhetetlen csodával. Kincs lesz a ládikámban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

elvanui

2017. október 1.

Na, ő is egy olyan, akit tönkretettek az újra-értelmezéssel. Ő volt a világon a legszebb fás- fűszeres vanília, de ma már csak halvány szelleme a valamikori sűrű fapudingos ( nem saját kifejezés, de nem is mondhatnék találóbbat) csodának. Eleje pöttynyi mandarinhéj, aszaltszilva-kompóttal, majd egész végig fahéjas, nagyon dús fás, krémes szantállal, és alatta gyönyörű alapként száraz, fás vanília. Végigsziporkázza a teljes fellépését, felfújástól leszáradásig. Olyan, mint amikor meglátsz valakit, és azonnal beleszeretsz, és aztán kiderül róla, hogy tökéletes, és hogy még ráadásul viszont is szeret! Pont annyira meglepő, és pont annyira boldogító.
Volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Volt.

babszem81

2017. június 15.

A PARFÜM csupa nagybetűvel!! Sajnos már nem kapok 2003 óta. :**( Ha valaki tud ezekkel az összetevőkkel mást, ne tartsa vissza az információt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 15.

Gyöngy05

2016. október 22.

Nagy örömömre sikerült megvásárolnom itt az oldalon egy fél üvegnyi mennyiséget. Különleges, melengető, nőies illat, nagyon harmonikus és kellemes összeállításban. Az anyaillatra engem sem emlékeztet, az Indecence-t izgalmasabbnak, bársonyosabb, finomabb struktúrájúnak érzem annál. Könnyebb vele összeolvadni úgy, hogy közben határozottan, összetéveszthetetlenül jelen van, aurát varázsol körénk. Ezt az összehasonlítást csak azok kedvéért írtam, akiknek a sima Organza nehezen viselhető. Ez sem könnyű illat, de a "súlya" mégis más. Kár, hogy csak kisebb mennyiségem van belőle (de ennek is nagyon örülök), mert így spórolnom kell vele, pedig ez most nehezemre esik, mert tényleg tetszik az illat, a saját bőrömön is nagyon szépen érvényesül, illik hozzám. Tényleg olyan, amit ha megérez az ember, felfigyel rá, "hű, mi ez az illat?!" Mert egyedi, én még hasonlót sem éreztem. Reménykedem, hogy az újabb kiadását is lehet majd kapni nálunk és ugyan ilyen gyönyörű az is, nem törték meg a varázsát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 22.

nyarigabi

2016. június 2.

Hű, ez igen! Az eredeti Organzához nem sok köze van. Fűszeres, mély, nagyon nőies. Jellegében a Miss Dior Le Parfümjére emlékeztet leginkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

galagonyanya

2016. április 10.

Több hónapja birtokolom ezt a gyönyörűséget, de még mindig keresem a szót és keresem a hangot, amikor jellemeznem kellene. Álmaim illata, fahéjas-füstös, orientális szépség, annyira nem evilági, mintha egy hosszú, fekete hajú, fahéjszín bőrű indiai nő jelenne meg hirtelen egy metropolisz nyüzsgő utcáján, libbenő száriban, hennával ékesítve, nem szólna egy szót sem, csak felnyitná mandulavágású, szép szemét, és körülnézne. Abban a pillanatban - mint egy filmbéli jelenetben - elhalkul a lárma, eltűnnek az autók, minden és mindenki megáll... másodpercek telnek csak el, majd, mintha álomból ébredne mindenki, indul útjára az egész cirkusz, autóstul, buszostul, és a lány sehol.

Meggyőződésem, hogy valamely túlvilági hatalom vezette a kezét annak, aki megalkotta ezt a remekművet. Harmónia és varázslat, szerelem mindörökké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Zorica

Korcsoport: >54
2014. november 10.

Imádtam. Egyik első parfümöm volt, két üveggel is elhasználtam, míg meg nem szüntették. (Érdekes, hogy az anyaillatát én sem bírtam). Ezt viszont sikerült pótolnom Lempicka -val, sőt még talán túl is szárnyaltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 10.

szilviakiralyno

2014. október 24.

Uhh. Gyilkosság és merénylet a szaglóhártyám ellen. Fahéj, és borzalom. Egyszerűen sosem tudtam szeretni, mint anyaillatát az Organzát sem. Valahogy nem jövünk ki egymással. Szerencsétlenségemre még birtokomban van....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

illatvarázs*

2013. január 20.

A Givenchy ház illataival nem tudok mit kezdeni, de ez az egy illat annyira kivétel, hogy benne van a TOP10 kedvenceim között. Végtelenül kifinomult szilvás, fahéjas-vaníliás illat, nagyon jól eltalált füstös, szantálos leszáradással. Kincsként dédelgetem a még meglévő nagy üvegemet és a kis minimet. Sajnos eszement áron kínálják még a használt üvegeseket is az ebay-en.
Az külön pozitívum, hogy az anya Organza-ra nem hasonlít. Azzal a világból ki lehet kergetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 20.