Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

juditkaa70

2016. január 1.

Szép,ívelt vonal rajzolható vele. Kezdő sminkesnek nem ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Szép,ívelt vonal rajzolható vele. Kezdő sminkesnek nem ajánlanám!

Bebebuell

2013. március 5.

Nem vagyok egy nagy tus felhasználó, inkább a Lauder illetve Clinique krémes szemceruzáira esküszöm,de ez a Givenchy igazán kitesz magáért. Én nagyon megkedveltem, Olaszországból kaptam. Gondolom,hogy az itthon kapható termék is ugyanolyan tartós és szép viselet. Tőlem 5 pontot kap.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.