Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: gyümölcsös jegyek,

Szívjegyek: fehér írisz, amirisz,

Alapjegyek: pézsma.

Givenchy Play For Her EDT gyári minta eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

klau810614

2017. február 17.

Puha ,finom nagyon nőies illat.Nem az én világom de néha jól esik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Puha ,finom nagyon nőies illat.Nem az én világom de néha jól esik :)

judit0310

2014. szeptember 15.

Az illat állítólag "életöröm"-öt testesíti meg Ez élénkebb, játékosabb, mint az eredeti illat. A kompozíció egyesíti a virágos és gyümölcsös aromákat,amely fokozatosan átalakul át egy érzéki fás illattá.Összetevői közt megtaláljuk a porszerű fehér íriszt, a gourmand medvecukrot,az amyris fát..alapját az érzéki musk adja.
A fenti sorok nem az én véleményemet tükrözi....szerintem egy könnyű,tiszta,tavaszi illat...a felejthető kategóriából...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 15.