Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenési év: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: piros ribizli, édesgyökér,

Szívejgyek: írisz, tiaré virág,

Alapjegyek: pézsma, vanilia, szantálfa.

mokkalany

2017. március 12.

Látom, erről még nem írt senki semmit. Én külföldről kaptam ajándékba, és alapvetően nem rossz illat (limitált? már nem látom sehol), de érdekes módon ahogy az üvege is egy cigis dobozra hasonlít, úgy az illatban is van valami határozottan dohányfüstös. A ribizli nekem nem eléggé karakteres/felismerhető benne, de lehet, hogy ilyen szempontból velem van a baj. Ami a füstillatot illeti, a Lolita Lempicka eredeti illatában érzek hasonlót, de az egyedüli közös összetevőjük az édesgyökér, és a LL-ban dohányvirág is van. Ez tehát nem tudom, mitől ennyire dohányos illat. Mivel dohányzó embertől kaptam, akinek a párja is dohányzik, talán nekik nem annyira észrevehető, de én nem nagyon bírtam viselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.