Givenchy

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

scisneros

2016. június 13.

Nálam nem üti meg a Givenchy-szintet. Tartós és szép színekben lehet hozzájutni, de sokallom az árát. Az illatával sem vagyok kivékülve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

vkati15

2016. június 1.

3 pont az ára miatt. Kellemes viselet, de van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

3 pont az ára miatt. Kellemes viselet, de van jobb is.

juditkaa70

2016. január 16.

Imádom a Givenchy márka dekor kozmetikumait. Magas minőségűek. Gyönyörű szép piros rúzsom volt belőle. Hosszantartó a színtartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 16.

lauran

2015. június 23.

Matt, tartós, jó. Drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Matt, tartós, jó. Drága.