Givenchy

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bettina0225

2021. január 14.

Nekem az Urban Nude árnyalatom van meg. Gyönyörű nude árnyalat. Ez egy könnyed jól hidratáló rúzs. Nagyon kellemes viselni, egyenletesen kopik es az illata is fantasztikus. Egyik kedvencem lett. A rúzs tokja is ötletes és szép. 😊 Rengeteg színárnyalatban kapható, ezért biztos, hogy mindenki megtalálja a magához illőt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

scisneros

2016. június 13.

Nálam nem üti meg a Givenchy-szintet. Tartós és szép színekben lehet hozzájutni, de sokallom az árát. Az illatával sem vagyok kivékülve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

vkati15

2016. június 1.

3 pont az ára miatt. Kellemes viselet, de van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

3 pont az ára miatt. Kellemes viselet, de van jobb is.

juditkaa70

2016. január 16.

Imádom a Givenchy márka dekor kozmetikumait. Magas minőségűek. Gyönyörű szép piros rúzsom volt belőle. Hosszantartó a színtartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 16.

lauran

2015. június 23.

Matt, tartós, jó. Drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Matt, tartós, jó. Drága.