Givenchy

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők:  rózsa,  bazsarósza, csillag ánizs

Flami

2017. március 10.

Legújabb parfümimádatom tárgya.
Gyönyörű a doboza, az üvege, tényleg már a látvány fél siker, annyira, de annyira párizsi, sikkes, nőies, hogy ahh...
Nekem a sima rózsaillat egyáltalán nem jön be (pl. szegény Paul Smith Rose-a fél éve áll a polcon, mert egyáltalán nem tudom elviselni magamon), na de ebben a leírás szerint ott van az ánizs, amit én ezek szerint nagyon szeretek, mint már a második példa is bizonyítja.
Tartós, lefekvés előtt fújtam magamra és egész éjszaka éreztem, még másnap reggel is.
"Nagyobb térben" is teljesen jól viselkedik, fél napig is abszolúte érezni.
Férfiorr szerint Krasznaja Moszkvás, amit teljesen visszautasítok, mert ebből is látszik, hogy egyáltalán nem értenek hozzá. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

Legújabb parfümimádatom tárgya.
"Nagyobb térben" is teljesen jól viselkedik, fél napig is abszolúte érezni.

Piri11

2015. november 14.

Akkor kezdjük egy kis kiegészítéssel. Ebben az illatban nem csak egyszerűen rózsa van, hanem
Százlevelű rózsa,
Bazsarózsa
Fantasia Rose
Vörös rózsa
Emotion Rose,
vasfű
és csillagánizs.
Szóval aki a rózsát nem szereti az messziről kerülje el. Én viszont imádom :) Csere útján került ő a birtokomba és már az üvege egy gyönyörűség. Az illata pedig teljesen elvarázsolt. Púderes, krémes picit csillagánizsos illata van. A rózsák sem a klasszikus módon illatoznak benne, hanem finoman gyengéden (azt nem tudom, hogy ez a vasfűnek vagy a csillagánizsnak köszönhető) krémesen, ölelősen és ínyencen fűszerezve. Hah .... meseszép. A szilázsa közepes, nem megy be előttünk az ajtón. Tartóssága 2-3 fújással (hiszen ő mégis csak egy EDT) rajtam min. 4-5 óra. Részemről 100 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 14.

Százlevelű rózsa,
Bazsarózsa