Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: Menta, ánizs, rózsa, maracuja, pézsma, szantálfa

hagicica20

2013. április 26.

Nyári estékre elképzelhető, de a nagy forróságban számomra kizárandó a használata. Elég tömény ahhoz képest, hogy nyári illatról van szó. Tartós. Rajtam olyan 6-8 óráig is érezhető volt. Édeskés, kissé fűszeres. Az elején nagyon orrbatámadóan erős, de 10 perc alatt alábbhagy az erőssége. Leszáradásában pici puderesség is előbújik. Tényleg trópusi éghajlatra hasonlít. Rajtam a maracuja volt a meghatározó illat, ami pézsma alapokon nyugszik. :) Szép illat csak soha nem használnám el, mert mint említettem inkább esti órákban ajánlott a használata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.