Givenchy

Ár:   11 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atter76, Módosítva: 2019. december 20.

Ár:   11 400 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1986

Illatcsalád: aromás-fás

Fejjegyek: gyöngyvirág, citrom, mandarin, ibolya, rózsa, ylang-ylang

Szívjegyek: szegfűszeg, gerinium, koriander, tárkony, boróka és ciprus

Alapjegyek: moha, fenyő, bőr, a tömjén, vetiver

Atter76

2019. december 20.

Alapvetően nem tudom mennyire különbözik a "laposüveges" Xeryus-tól, ezért bátorkodtam ezt a verziót feltölteni, de igazából mindegy is, egy KIVÁLÓ parfümről van szó, egy igazi oldschool besztof' 80-as évek illatról, ami időtlenül elegáns, öltönyös illat, klasszikus értelemben vett férfiaknak,pazar tartóssággal, korrekt hatótávval.
Csak hát ugye, nem divatos, de egy szemernyit sem, ezért nem fogják egymást a Müllerben lemészárolni a szügyig letolt répagatyában zselézett pamacs hajjal parfümöket ( One Million,Sauvage,Bleu) szaglászó kisgyerekek, ez nem az ő homokozójuk, ide karakter kell, meg kisugárzás, ez nem a ZS generációs YT droidsereg illata, hálistennek, és remélhetőleg ez így is marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 20.