Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: narancs, üröm, kaktuszvirág, cédrus, paprika, pézsma

Givenchy Xeryus Rouge fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lapo

2020. január 5.

Egyedi, össze nem téveszthető, a modern oldalon lévő de érdekes illatvilág, inkább friss mint mély és nehéz.. Szilázsból szimatolva mutatja valós önmagát, feltétlen érdemes kifújást követően megvárni amíg megcsapja az ember orrát a kipárolgása. Közelről nem érdemes beleszimatolni a kifújt illatba, illetve szabad, csak nem azt fogja mutatni mint amit valójában "működés közben" prezentál és szerintem ez esetben óriási a különbség.
Nagyon tartós és erős hatótávja van, így érdemes óvatosan bánni vele.
A piros szín, eddigi ismereteim szerinti legszebb illatban való megjelenítése..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Nagyon tartós és erős hatótávja van, így érdemes óvatosan bánni vele.
A piros szín, eddigi ismereteim szerinti legszebb illatban való megjelenítése..

Atter76

2018. november 14.

Kb 10 éve vettem egy 100ml-es kiszerelést, egy Bp-i parfümériában, mondván majd beosztom, hiszen tömény, mint a kénsav, vigyázni kell az adagolásával, aztán betettem a szekrénybe, és a többi jövő-menő illat miatt némileg háttérbe szorult, elfelejtődött.
Most meg egyszerűen csak elfogyott, és hiányzik, nem dobtam ki az üres üveget, mert egyre csak szaglászom, és győzködöm magam, kell még egy üveggel, mert nem kér enni, elfér a többi mellett, és mert ezek szerint rájárok, észrevétlenül is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Andras91

2018. január 7.

Van belőle mintám.Nem rossz, de van a Givenchynek jobb illata is.Nekem Budapest parádé illata van :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Cseresznye28

2016. december 13.

Csodálatos, különleges illat. Nekem valahogy a tavaszhoz-nyárhoz kötődik, friss és valahogy mégis olyan édeskés, fűszeres. A tartóssága nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Lilu

2016. április 6.

Van egy mintám, teljesen beleestem. Olyan fűszeres, különleges illata van, amit még sosem éreztem másban, nagyon érdekes összhatást kelt. Sajnos rajtam valamiért nem olyan tartós, pár órát marad velem csak, talán ruhán jobban bírja...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

kova

2015. október 9.

Férjem illata:) Mindig nagy gonddal igyekszik olyan parfümöt választani, amit nem érezni máson, nem szokványos. Ezt együtt választottuk ki, de először nem bíztam benne, nem hittem el, hogy ez mennyire ütős illat. Most már nagyon hiányozna, ha nem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Laci

2013. január 18.

Ez mennyei volt, egész nap illatozott rajtam. A kezdet pikáns, harsogóan paprikás-narancsos, melyhez egy finom zöld jegy csatlakozik, mely biztosan a kaktusz lehet. Ezek után ez a hangos indítás egy hódító orientális illattá "szelidül", hála az égnek, nem egy édes, nehéz monstrumot kaptam egész napra a Rouge-tól, hanem egy olyan magabiztosságot, hogy a világ is az enyém lehet, ma bármi megtörténhet velem. Igazán meglepődtem, mivel valami nagy, hiperszexi, csöpögős-tocsogós erőművész-illatra számítottam, de megkaptam a kifinomult Casanova illatát, aki csak azt csábítja el, aki érdemes rá. 5 csillagos műhelymunka, le a kalappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.