Gladoil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Kategória:   Egyéb

Illatkeverék. Nem 100%-os tisztaságú olaj.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Freesia

2020. július 8.

Ó, épp ezt az illatot keresem mióta. Az esőerdő fantázianevű illóolajuk életem egyik legborzasztóbb illatélménye volt, alig birtam kirobbantani a szagát az ultrahangos párologtatóból, még hetekig éreztem azt a vázába punnyadt csokor- szagot. Szerencsére nem adtam fel, hogy találok olyan zöldes tisztaságillatot, amit szivesen érzek az egész lakásban. Ami nem túl domináns, senkit sem zavar. És sikerült :-))) Csodafinom krémes zöld illat, volt egyszer egy csalánsamponom, arra hasonlit illetve a Balea kamillás kézkrémjére, és egy régebben használt aloe verás paprizsepire. Annyira kellemes, friss illat van tőle az egész lakásban! Az ára nagyon baráti, érdemes megpróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

86csilla21

2015. április 27.

Nagyon kellemes, tiszta illat. Nem okoz fejfájást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Nagyon kellemes, tiszta illat. Nem okoz fejfájást.