Glory

Ár:   495 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   120g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: dianno, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kiszerelés:   120g
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Használata során természetes összetevői szagtalanítanak, miközben a mandulakéreg kivonat finom részecskéi kíméletesen távolítják el az elhalt hámsejteket és sminkmaradványokat a nyakról és arcról.

Anna1011

2018. február 7.

Sokáig csak a polcomon állt, aztán egyszer rászántam magam, hogy megkezdjem. (Nem szeretem a szappanokat.)
Hát nem bántam meg. Sokkal szebb tőle az arcom, kellemesen frissít. Kellemeset csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

tenyitomi

2014. december 10.

Meg vagyok elégedve vele,kicsi apró szemcsék vannak benne,érezni hogy radíroz olyan lájtosan,jó krémes a habja,emiatt hamarabb is fogy mint az iszapos tesója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 10.

mici28

2014. április 22.

Jó termék, mindenkinek ajánlom. Nagyon jól habzik, és tényleg eltávolít minden szennyeződést az arcbőrről a sminket, zsírt és elhalt hámsejteket beleértve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance