Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. január 6.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bőrfehérítő hatású gyógynövénykivonatai halványítják az erős pigmentfoltokat, elősegítik a melanin - termelődés fokozatos csökkenését.

Dana1983

2015. augusztus 2.

Terhességem során kijött az arcomon néhány pigmentfolt, azokra vettem. Csak szülés után használtam egy párszor. Szárít (hát hiába, szappan), de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Gabesz

2014. április 8.

Először napozás után kialakult pigment foltokra használtam. Hatékonyan és rövid idő alatt elhalványítja a pigmentfoltokat. Én arcon és testen egyaránt használom. Ráadásul nagyon jó áron megvásárolható termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!