Glory

Ár:   1170 Ft és 1729 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 g és 1000 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. március 27.

Ár:   1170 Ft és 1729 Ft
Kiszerelés:   500 g és 1000 g
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

A Glory Holt-tengeri fürdősó tisztán, közvetlenül a Holt-tengerből kinyert termék, a szárazföld legmélyebb pontjáról (420 méterrel a tengerszint alatt). A fürdősó jótékonyan hat különböző bőrproblémák, mint pl. pikkelysömör, akne és ekcéma kezelésében, valamint izom és ízületi fájdalmak enyhítésére és a vérkeringés serkentésére. A Glory Holt-tengeri fürdősó világszerte nagy népszerűségnek örvend, gyógyító, relaxáló, szépségápoló hatása miatt. Ezek a természetes ásványi sók antiallergén és gyógyító hatásukkal új életre keltik a fáradt, öregedő bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

apetra

2016. december 26.

Relaxáló és frissítő hatású só, ellazítja az izmokat és nem szárítja a bőrt! Én rendszeresen teszem a fürdővízbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Sándor777

2014. április 7.

Kitűnő termék, nagyon hatásos többféle bőrprobléma kezelésre mint például a pikkelysömőr , ekcéma. Csak természetes anyagokat tartalmaz, egyenesen a Holt tengerből. Illetve ajánlanám izom és izületi fájdalmak enyhítésére is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 7.