Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajápolók

Minden hajtipusra ajánlott, beleértve a száraz és töredezett hajat.Regenerálja a hajat a tartós hajszőkítés,egyenesítés vagy festés után.Használatával haja fényes ragyogást kap.Segítségesebbé tenni azt.A Glory hajkondícionáló balzsam láthatatlan réteget képezve segít visszaadni a haj természetes nedvességtartalmat.

sakt

2014. december 16.

Nekem sajnos nem vált be. A hajamat nehéz kifésülni tőle, nagyon híg ugyhogy sok kell belőle és az eredmény pedig lapos haj. A hajam vékonyszálú, lehet más típusra jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

mici28

2014. április 18.

Gazdaságos és jó termék! Én a Glory sósamponnal használom és nagyon meg vagyok velük elégedve. Nagy és praktikus kiszerelésének köszönhetően még egy fodrásznak is gazdaságos lehet. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.