Glory

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes nyomelemek magas koncentrációját tartalmazza, amelyek fontosak az öregedő bőrsejtek regenerálásához. Finomítja a ráncokat, a bőr láthatóan egészségesebbé és fiatalosabbá válik. Testápoló krémet is tartalmaz. Leghatásosabb természetes bőrfeszesítő faktor, a test bőrét simábbá, feszesebbé, rugalmasabbá teszi. Természetes segítség például reumára, hátfájdalmakra, pattanásokra, bőrkiütésekre, különböző bőrhibákra, pikkelysömörre, ekcémára; bőrfertőzésre. Hatékonyan serkenti a vérkeringést, ezáltal nyújt felfrissülés a fáradt testnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tinyblackpaw

2018. szeptember 11.

Az agyagos arcmaszkok sajnos még az én zsíros bőrömet is könnyen kiszárítják ez viszont egyáltalán nem okoz bőrszárazsságot akár mindennapos használat mellett sem. Másrészt pedig mentes mindenféle kemikáliától és illatanyagtól ami sok arcpakolás esetében nem mondható el. Ami a kiszerelést illeti nagyon sokáig elég és nincs vele macera mint a por formájú agyagos pakolásoknál (mivel ott nehéz volt eltalálni a megfelelő vízmennyiséget). Akár egész testre is elegendő mennyiség (több alkalomra is) ár-érték arányban pedig felülmúlhatatlan. Én leginkább a problémás, pattanásos bőröm miatt használom de látványosan feszesít, felfrissíti az arcot, puha, selymes tapintású lesz utána bőröm. Használat alatt kicsit csíp és enyhén kellemetlen érzet, lemosás után pedig meglehetősen kipirul a bőr de egyáltalán nem szárít, nem irritál. Ami a zsírosságot, pattanásokat illeti eddig nem látok változást, nem lett kevesebb se több pattanásom, egyelőre ezt a tulajdonságát még tesztelés alatt tartom. Összességében bőrfeszesítésre, apróbb ráncok ellen teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

tara95

2018. július 26.

Már más a csmagolása, sötét szürkés-barnás fémes illatú szmötyi. Ár-érték arányban szerintem szuper, megnyugtatja az arcom, de nem szárítja ki, nem erős maga a maszk, ebben a melegben szívesen használom akár naponta is, mert az agyagosak túlszárítanak, ez nem. Nagyon szuper a csomagolása, könnyen beszerezhető, kicsit csíp de a problémás bőröm hálás érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Kriszti1107

2018. július 5.

Csodaszer!arcomra használom. Egységesebb a bőr színem,tisztítja a pórusokat,kevesebb a miteszer!Puha és selymes bőrt eredményez!Szarazbőrre úgy kell felvinni,hogy a megtisztított bőrt bekremezzuk /én a bielenda csiganyálka krémét használom,csodaszer ez is! :) / majd rá kenem ecsettel az iszapot,20 percig hagyom fent majd langyos vízzel lemosom,szarazbőrűeknek heti 1 pakolas ajánlott!
Én még elek használni fogom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Én még elek használni fogom :D

Qassam

2017. december 28.

Puha, sima és feszes az arcom tőle. Kicsit csíp. 20 percet használom arcomra, azután lemosom majd krémmel hidratálom. Gyönyörű az arcom amióta használom, vagyis már az első használat után látszik a különbség.Hatalmas adag, tuti elég lesz egy évig, mivel vékonyan kell az arcra vinni. 1880ft volt a nyugati aluljáróban lévő Spar melletti bio boltban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Szindia

2016. november 13.

Jaj hát a csodaszer ! Évek óta használom. Én nem is tudom mi lenne velem nélküle ! Gyönyörű eredményeket lehet vele elérni ! Nyilván tudni kell használni . Arcra szoktam felvinni . Nem sokat és nem vastagon ! 20-30percet rajta hagyom, langyos vízzel lemosom. Erősebben átdörzsölöm a bőröm utána. Az eredmény totál babapopsi puha hatás ! Olyan gyönyörű utána smink az arcon !
Ezen felül szépen szárítja a bőrhibákat és csökkenti a gyulladást :) Sőt a bőröm zsîrosságán is segít ! Hetente kb. 2x használom. Imádom ! Szerintem ez az amit mindig újra és újra venni fogok ! Ja, és egy kiszerelés nagyon sokáig elég :) !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Villango

2016. július 11.

Nagyon könnyű egy ecsettel is felvinni, nem kezelhetetlenül sűrű. Én arcra használom, a vékonyan felvihetősége miatt hamar megszárad, kb 20 perc után mosom le.
Bőrproblémára akár mindennap is használható, de a nagyon érzékeny bőrűek óvatosan bánjanak vele.
Sokkal szebbé teszi a kombinált bőrképet mint bármi más, és ez teljesen természetes útja ennek.
Óriási adag, ahhoz képest pedig nagyon kedvező az ára. Testre kenve persze gyorsabban fogy :) de nekem mint tengerimádónak ez maga a mennyei manna. :) Az emberi bőr szinte kiált érte.
A bőrfeszesítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni mert hámlasztok amitől már alapból nagyon feszes, de összességében látom még így is a különbségét, hogy mióta iszappakolásozok, egyszerűen simább, mattabb, tisztább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

mici28

2014. május 23.

Eddig azt hittem, hogy ilyen kezeléseket csak kozmetikusok végeznek. Nem rég vettem a bátorságot, hogy kipróbáljak egy testpakolást és nagyon meg vagyok vele elégedve. Bőven sok iszap van a termékbe és nagyon jól ápolta a bőrömet és, mintha energiával is feltöltött volna. Egy ilyen kozmetikai kezelés biztos nem olcsó, de így otthon magamnak nagyon gazdaságosan megoldottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.