Glory

Ár:   2701 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krém használata csökkenthető a melanin termelődés a bőrben. Az erős pigmentfoltokat fokozatosan elhalványítja. Minél hamarabb kezdődik el a krém használata a foltok megjelenését követően, annál gyorsabban érhető el a kívánt hatás. A termék mellett ajánljuk a Glory fényvédő krém használatát is az újabb elszíneződések megelőzése érdekében. A tökéletes hatás eléréséhez 4 hétre van szükség, de más fehérítő krémektől eltérően a termék már 7 nap után is javulást eredményez.

agnes29

2015. május 17.

A krém érdekes mert fehérít és egyenletes arcszínt bíztosít. Az első héten annyira tetszet hogy felángolásomban rendeltem Glory termékeket. :) Második héten már kezdtem rájönni hogy nagyon szárítja az arcböröm színte már kellemetlen a felkenés után, peddig nekem zsíros bőröm van, de ez a krém nagyon szárít. Magprobáltam hidratálókrémre felkeni sajnos nem lehetet nem jól reagált a krémre. A májfoltjaimat nem tüntette el de mégís egyenletesé teszi az arc színt. Érdekes kis krém várom az értékeléseket probàljátok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 17.

Gabesz

2014. április 8.

Nagyon jó termék! Én a Glory bőrfehérítő szappannal együtt használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert eltünteti a bőrhibákat és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol