Glory

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richardsp55, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szappanok

Ez a különleges szappan tiszta olívaolajból és Holt-tengeri fürdősóból készült. A Glory sószappan a Glory fürdősót kiegészítő termék. Az olívaolaj bőrpuhító, nem okoz irritációt, nem szárítja ki a bőrt, a Holt-tengeri fürdősó pedig tisztítja, ápolja, megfiatalítja a bőrt. Az olívaolaj és a Glory fürdősó különleges kombinációja egészségessé és selymessé varázsolja a bőrt, fiatalos külsőt és érzetet biztosít. Mindenféle bőrtípusra használható.

Kiszerelés: 120 g

Kriszti1107

2018. július 5.

Nem volt iszap szappan a bio boltban csak ez a só szappan és mivel holt tengeri mindegyik gondoltam mi baj lehet hát megvettem.Kremesen habzik és jól tisztít arcra és testre is használom.nem csalódtam nagyon jó kis termek nálam első helyen van az iszap szappannal együtt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

tenyitomi

2018. január 17.

Jó vétel volt,krémesen habzik,nem irritál,nem szárít,és felhasználóbarát a formája is/kerek/.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.

szegfumonika

2017. június 8.

Imádom ezt a szappant! T vonalban és az orrom mellett zsíros a bőröm, a többi részen viszont száraz. Kitűnően kezeli a száraz és a zsíros bőrt is. Testre arcra is használom. Tökéletesen tisztít!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

nius

2014. augusztus 30.

Most már csak ezt használom arcmosásra, eddig egy lemosó sem vált be ennyire (se olcsóbb, se drágább fajta)
Nagyon olcsó, 450Ft körüli áron meg lehet kapni. Szép tiszták az összetevői. Nagyon szépen kezeli a pattanásokat, nekem eddig a menzesz előtti héten mindig tele lett ragyával az arcom, most viszont semmi, a bőröm éppen olyan szép puha, és tiszta mint máskor:)
Tele van ásványi anyagokkal, mint ahogy az előttem hozzászólók is írták.
Valóban nagyon jó a kombinált bőrre. Bár az nem igaz, hogy egyáltalán nem szárít, mivel ez egy szappan, de valójában nagyon minimális a szárító hatása, semmiféle extra ápolás nem kell utána, a sima, mindennapos arckrémmel tökéletesen együttműködik. (Bizonyítéka, hogy az én vízhiányos bőrömet egyáltalán nem szárítja tovább)
Igaz, egy csöppet zavar benne az a parfüm, de ha valami ennyire jó, megbocsátom neki ezt a kicsike hibát.
Valóban kincs, ennyi pénzért, ráadásul internetpatikán ingyenesen szállítják, rendelési értéktől függetlenül, egy próbát megérhet bárkinek. Nem is értem, miért is nem népszerűbb ez a picike csoda, én már nem cserélném le semmilyen hűde-márkás-drága-"hatásos"-"csodacuccra".
Ez is bizonyítéka, hogy attól semmilyen kozmetikum nem lesz jó, csak mert drága, márkás, agyonreklámozott, és híres:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Tele van ásványi anyagokkal, mint ahogy az előttem hozzászólók is írták.

rekeszke

2014. augusztus 4.

Elképesztően jó hatással volt/van a bőrömre. Selymes lett tőle a bőröm, és még a pattanásokat is eltünteti. Kombinált bőrre kimondottan ajánlom. Már legalább az ötödiket veszem belőle...Internetpatika.hu-n nagyon jó árban van, és az egész országon belül ingyenesen szállítanak PickPack pontokra, úgyhogy én mindig innen szerzem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Gabesz

2014. május 20.

Nagyon jó minőségű Holt-tengeri szappan és az ára is nagyon jó! Nem szárítja a bőrt, tele van ásványi anyagokkal és nagyon jól tisztít. A problémás bőrre nagyon jó hatással van. Eddig csak bio üzletekbe és herbáriákban láttam, de nemrég láttam Tesco áruházakban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

Sándor777

2014. április 1.

Már rég óta kerestem egy jó minőségű Holt tengeri sószappant, ami megfizethető áron van. Örülök hogy megtaláltam a Glory márkát. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Azóta más termékeit is kipróbáltam ennek a termékcsaládnak és csak jót tudok mondni róluk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide