Gödölye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Összetevői: olivaolaj, levendulaolaj, kókuszolaj, lenmagolaj, kecsketej és levendulavirág. Az olajos levendula-kivonatnak (macerátumnak) és a levendula-illóolajnak köszönhetően nyugtató hatása van. A kecsketej gyulladáscsökkentő hatásánál fogva eredményesen használható ekcémás bőrre, bőrallergiára és egyéb kiütésekre.
Érzékeny, száraz bőrre kiválóan alkalmas. Kisbabáknak is ajánlom. A lenmagolaj tisztító hatása miatt arclemosásra is használható.

Súlya: kb. 90 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)