Gödölye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Összetevői:

- kecsketej - gyulladáscsökkentő hatásánál fogva eredményesen használható ekcémás bőrre, bőrallergiára és egyéb kiütésekre.
- 100%-os tisztaságú olivaolaj. Ez szolgálja a szappanalapot, és segít a bőr hidratálásában.
- A kókuszolaj hidratáló és bőrtápláló hatása mellett az enyhe, krémes habzást biztosítja. (Ez a szappan nem habzik annyira, mint egy palackos borotvahab, mert nincsenek benne kifejezetten habzást segítő műanyagok.)
- A finomítatlan sheavaj adja a szappannak az arcápoló, krémes jellegét. A sheavaj A, E és F vitamint tartalmaz, felszívódik a bőrbe. Borotválkozás után megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt.
- Mindezek hatását gyulladáscsökkentő, tisztító és sebgyógyító hatású teafa- és levendula-illóolajokkal fokoztam.

Ezt a szappan arctisztító szappanként is nagyon jó,ezért problémás bőrű kamaszok is használhatják mindennapos arctisztításhoz.

Súlya: 75-80g között változik.