Gödölye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kizárólag olivaolajjal és kecsketejjel készült. A kecsketej gyulladáscsökkentő hatásánál fogva eredményesen használható ekcémás bőrre, bőrallergiára és egyéb kiütésekre. Mindennapos testápolásra, hajmosásra (utána ecetes öblítés javasolt), arctisztításra és kisbabák fürdetésére is kiválóan alkalmas. Nincs benne semmilyen szintetikus anyag, illatmentes.

Súlya: 90-100 g között mozog.

konyakrisz

2013. július 31.

Egy kicsit lágy szappan, viszont nagyon szerette a bőröm. Bár 3 hét alatt elfogyott, de legalább nem kerül egy vagyonba. Kifejezetten tetszik, hogy nincs illata és nincs habja sem. Egy igazi natúrszappan, ajánlom az érzékeny bőrűeknek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.