Gödölye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A sörben megtalálható B-vitaminok nemcsak a bensőnkre vannak jó hatással, hanem a hajunkra, sőt a bőrünkre is.  A sör erősíti a haj szerkezetét, csökkenti, ill. teljesen megszűnteti a kellemetlen korpásodást.
A megszokott habzásért kókuszolaj van benne, alapja ja természetesen olivaolaj.
A sör ápoló hatását fokozza a csalán- és apróbojtorján-kivonat.

A hajmosás után ajánlatos a fejbőrt enyhe ecetes vízzel leöblíteni. Ezzel kétszeresen is jót teszünk a fejbőrünknek: egyrészt így biztosan sikerül kimosni a szappanmaradékot a hajból, másrészt az enyhe savas öblítés ápolja a fejbőrt és serkenti a keringést.

Ebbe a szappanban nincs illóolaj.

Súlya: kb. 70 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)