Gödölye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Ez a szappan a levendulás szappannak a továbbfejlesztett, inkább arctisztításra, ill. az egész test kényeztetésére ajánlott variációja.
Összetevői: olivaolaj, levendulaolaj, kókuszolaj, lenmagolaj, kecsketej, spirulinapor és levendulavirág. Az olajos levendula-kivonatnak (macerátumnak) és a levendula-illóolajnak köszönhetően nyugtató hatása van. A kecsketej gyulladáscsökkentő hatásánál fogva eredményesen használható ekcémás bőrre, bőrallergiára és egyéb kiütésekre. A spirulina növeli a kötőszövetek rugalmasságát, fokozza a vérkeringést, életfontosságú ásványi sókat és nyomelemeket tartalmaz, és nagyon eredményesen hidratál. A bőrfeszesítő hatása kiváló.
Érzékeny, száraz bőrre kiválóan alkalmas. A lenmagolaj tisztító hatása miatt arclemosásra is használható.

Súlya: kb. 70 g