Golden Green

Ár:   832 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Stella Szakáruház, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: STELLAUSER, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Stella Szakáruház, online
Kategória:   Samponok

A száraz sampon használatával felfrissíthető a gyorsan zsírosodó haj két hajmosás között, így csökkenthető a hajmosások gyakorisága. Hatékonyan távolítja el a zsírt és a szennyeződéseket a hajról, ezáltal frissen mosott haj hatását eredményezi. Ajánlott mindazoknak, akiknek könnyen zsírosodik a haja, vagy idő hiányában gyorsan és egyszerűen szeretnék ápolttá tenni frizurájukat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szangyi

2018. augusztus 3.

Nem hasznaltam meg szaraz sampont mas markatol, ugyhogy osszehasonlitasi alapom nincs, de mivel teljesen meg vagyok elegedve ezzel a termekkel, nem is gondolom hogy fogok :) En egy napot szoktam szaraz samponnal "kiback"-kelni, utana mar viszketos a fejborom (szaraz sampon nelkul, ha sokaig nem mosok hajat). Szoval ha nincs kedv hajatmosni meg tudja menteni az ember eletet :) Egy kicsit felviszek belole a hajamra (nem csak a fejboromre) majd kirazom a felesleget belole es jol megfesulkodom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.