Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   online, Nailland
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

BetDam

2018. július 19.

Nem rossz de nem is a legjobb.őszintén ez a szempillaspirál nem tudja eldönteni mit kezdjen magával.Egyszer lefolyt az egész a szemem alá aztán máskor meg szépen ott maradt a helyén.Végülis tényleg szép pillákat csinál ha először ezzel mész át egy réteggel aztán valami dúsító spirállal és már jó is.😊😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

CocoSunrise

2014. január 15.

Nemrég utaztam és csak amikor odaértem vettem észre, hogy elfelejtettem magammal vinni a szempillaspirálom. Az egyetlen sminktermék ami nélkül nem tudok meglenni az a szempillaspirál, tényleg csak a piacig vagyok hajlandó elmenni nélküle. Mivel otthon már kettő van, gondoltam veszek valami olcsót arra a pár napra... aztán majd elfogy. Erre esett a választásom.
Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, kicsit dúsít, bár inkább hosszabbít. Nem drámai a hatása. Pár óra elteltével valamennyi festék lefolyt a szemem alá. Szóval nem egy megbízható termék, sokszor elő kell venni a tükröt és megnézni, hogy minden rendben van-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.