Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. november 30.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó ajakfény.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Hecate

2018. május 2.

Pár éve láttam meg ezt a terméket egy budapesti kínai boltban. Megvettem mert kedvező áron volt, tetszett a színe és szemfesték révén ismertem már a Golden Rose márkát. Nagyon elégedett voltam vele, szép lett tőle a szám színe. Később már nem láttam az üzlet polcain. Igaz én a szájfényekkel általában elégedett vagyok, jól állnak nekem. Így tudok használni mást, ám ha ismét látnám szívesen újra vennék belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Cilandi

2013. február 16.

Ezek nagyon szuper szájfények, van nekem belőle 1-2 darab, de nem nagyon használom, tartogatom a különlegesebb napokra!
Ilyet honnan lehet beszerezni?
Én legutoljára Gyöngyösről a plázából vettem egy kis illatszer boltból, de ahogy elnézegettem, a készleteket nem nagyon töltögetik fel, így amit meg akartam szerezni, sajnos , már nem tudtam! :(
Budapesten látott ilyet már valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Ilyet honnan lehet beszerezni?
Budapesten látott ilyet már valaki?