Golden Rose

Ár:   490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2013. január 22.

Lelőhely:   online, Nailland
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 390 Ft

Dúsító.

Ár: 390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zituska77

2018. július 23.

Ár/érték arányban egy nagyon jó spirál. A keféje teljesen rendben van, vagy az "ecset" hossza, vagy a kupak kialakítása nekem kicsit furi, még nem tudtam eldönteni, hogy melyik :-) A festék állaga az én ízlésemnek kicsit száraz, ennek köszönhetően gyorsan szárad, ezért gyorsan is kell vele dolgozni, mármint, ha egynél több réteget szeretnénk felvinni, márpedig én igen :-), viszont nem vesz fel sok festéket, ezért nem lesznek csomósak a szempilláim tőle. Nem rossz, nem rossz, de a Golden Rose-nak van ettől jobb spirálja. Valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

andigina

2018. június 12.

Elég jól használható spirál. Színe szép fekete, a benne lévő anyag állaga jó. Csak egy kicsit pereg. Ár-érték arányban nekem megfelelő. Újra vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

blackcat00616

2017. július 31.

A legjobb spirál, amit valaha használtam, pedig Rimmel, L' Oréal, Maybelline és ezek jó pár fajtáját használtam. Nem pereg le, nem irritálja a szemem és 40 fokban is alig kenődik fel (a többi úgy nézett ki, mint ha alapból oda kentem volna). Mélyfekete színű, annyi festéket vesz fel amennyit kell és rétegezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Noah27

2016. október 13.

Bevallom,eddig nem szerettem az ilyen spirálkialakítást,de ez teljesen rendben van.
390ft-ért meg pláne,föleg,hogy a l'oreal spirálomat übereli. Szép intenzív szín,nem csomòsodik,kellö festéket vesz fel ível,dùsìt..szval sorolhatnám még reggelig :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Catn0va

2016. október 2.

A Nővéremtől kaptam ajándékba és nagyon megszerettem! A keféje különleges, ilyen kialakításút eddig még nem nagyon láttam. Könnyű felhordani a pillákra a festéket és alaposan fed, így szép végeredményt tud kapni vele az ember. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Pinky

2013. február 3.

nagyon szép fekete színe van, jól fed, nem csomósodik (még most sem, pedig már sok hiányzik belőle), a keféjével is jól lehet dolgozni, tartós, de lemosni sem nagyon nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.