Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. október 15.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bibi

2012. április 1.

Nagyon jó kis lakkocska, évekig használtam, szép színei vannak. Francia manikűrszettet is vettem, a fehér színű megvan legalább 5 éve és még mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

prehalekjudit

2011. november 24.

Nagyon jó minőségű,csodálatos színekben,nagyon szépen lehet felvinni az ecsettel.Amikor már alig van belőle az üveg alján,még akkor sem csomósodik.Ilyent még egy lakknál sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 24.