Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. június 9.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

alexandra95

2015. június 13.

Külföldi piacokon találtam rá a Golden Rose termékeire és általában minddel elégedett voltam,nem csak a körömlakkokkal.
Egy réteg nem elég belőlük,de alap- és fedőlakkal együtt 3-4 napig is bírja,lehet egy hétig is,szóval nagyon tartós.
És a nude árnyalatáért külön csillag jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

És a nude árnyalatáért külön csillag jár.

Katie

2014. szeptember 9.

Pár éve valahonnan volt egy ilyenem, de már elfogyott. Nem rossz lakk, de nem is kiemelkedően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Tesa

2014. augusztus 22.

Meglepődtem, hogy még nem véleményeztem, pedig kedvenceim ezek a proteines GR lakkok.
Rengeteg szín közül válogathatunk, és legtöbb elég jól fed, akár két rétegben is. Amit imádok bennük az a tartósságuk. Ritkán festem a körmeim, pont azért, mert nincs időm leszedni, vagy újrafesteni, de ha mégis rá kerül a sor, akkor az öt nap amit nálam minimum teljesíteni kell egy laknak. Jó alappal pedig teljesítik is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Teo

2013. június 29.

Én mindig külföldön veszek Golden Rose lakkot,van belőle egy jó pár,de mindegyikkel ugyan olyan jó a tapasztalatom. Tartós,nagy a színválaszték,szépen fednek a világosabb színek is,a száradása átlagos és évek múltával sem sűrűsödött be nekem egy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

Pinky

2013. január 8.

nekem bevált. évek óta csak efajta lakkokat használok. olcsó, jól fed (a neonos árnyalatoknak kell egy alaplakk, és ők is jól fednek), szeretem őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

CocoSunrise

2012. augusztus 22.

Olcsó, átlagos minőségű körömlakk. Én az ennél gyorsabban száradó lakkokat kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

lupika

2012. április 23.

Nagyon sok szín van belőle, alacsony az áruk és relatív tartósak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

Nagyon sok szín van belőle, alacsony az áruk és relatív tartósak!

termelinda

2012. március 28.

nagyon jó!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

nagyon jó!!

Krisz

2012. január 28.

Számomra hasznosak ezek a lakkok, két réteggel kibír akár 3-4 napot, kevés kopással a végeken, olcsó és nagy is a színválaszték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Joana

2012. január 7.

Van vagy 15 ilyen lakkom, és tökéletes! Azt tapasztalom, hogy 2 rétegben lassan szárad, de a fedése és a tartóssága kárpótol. Ilyen jó lakkot ilyen olcsón nem találni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 7.