Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: villa, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   online, Nailland
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tökéletesen kijavítja a bőrhibákat. Pontos és igazodik a bőrszínhez. Ecsetes végű.

villa

2012. március 31.

Szuper termék volt! Remélem visszahozzák Magyarországra, mert jelenleg nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.