Best of Beauty 2019

Golden Rose

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Andzsella

2018. február 11.

Nekem kicsit máshogyan néz ki a szájceruza külseje mint a képen, lényeg az egész szájceruza "teste" fekete és a kupakja ciklámenes, rózsaszín árnyalatú. Nagyon krémes, jól lehet vele dolgozni, nekem eddig nem tört el, rúzs nem is nagyon kell rá magában is nagyon szép. Erős pink színe van, nekem nagyon bejön. Pinkpandáról rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Adrienn

2012. január 12.

Nekem egy világos rózsaszín volt belőle. Erősen pigmentált, tartós fedést biztosított. Szeretem ezt a csavarós kiszerelést a ceruzák esetében. Negatívuma, hogy elég száraz, így nem könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Synthetic Wax, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isononyl Isononanoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane