Golden Rose

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. november 30.

Lelőhely:   online, Nailland

Szárazon és vizesen is használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kékvelúrcipő

2014. február 8.

A zöld színű paletta van meg, amikor kivitték a márkát a Rossmanból akkor vettem meg akciósan 1400 ft-ért.
Nagyon szép, hétköznapokra egy rétegben szárazon felvive, nedves aplikátorral pedig gyönyörű bulis metálos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.