Goloka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bőregér00, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajfestékek

Teljesen természetes hajszínező, melyet henna porral keverve a henna vörös színe a barna különböző árnyalataiba tolható el. A koromfekete hajhoz először fesse be haját hennával, majd miután kimosta a pépet a hajból, használja az indigó port.

Kiszerelés: 100 g

polewitch

2017. április 15.

Emlékszem anno talán 7 éve, mikor elkezdtem a henna-indigó életmódot ezzel festettem először a hajamat. A felvitelhez nem használtam kesztyűt, mondván "ez csak egy növényi por, nem lehet olyan erős a színező hatása". De. Hetekig sötétkék tenyérrel futkostam. Viszont ez a kis baleset meggyőzött arról, hogy nem csak kemikáliával lehet az ember lányának haja gyönyörű fekete színű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

csenemi

2014. január 12.

Már másodjára festem ezzel a hajam, 60g indigó, 20g cassia. Sajnos festett a hajam, de egészségessé teszi és szép sötétbarna színt kapok, a lenövésem pedig fekete lett :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 12.

bőregér00

2013. augusztus 25.

2 rész henna(szintén ilyen márkájú), 1 rész indigó keverékkel festettem a hajam. Előzőleg vegyi festékkel festettem(6 hét telt el azóta), viszont a hajam már nem bírta a sok káros anyagot(rettentően hullik, el van vékonyodva)
Igazából nem hittem volna, hogy egyetlen használattól is szemmel látható lesz a javulás, de nagyon örülök. Nem olyan száraz és szép fénye is lett, pedig az én hajam általában matt.
Érdekes, azt olvastam, hogy az indigó ki fog kopni és vörösödni fog a hajam, de nálam pont a vöröses árnyalat kopott ki és most olyan gesztenyés színe van a vegyileg festett résznek, a csak henna-indigó keverékkel festett résznek van a legszebb színe, nagyon hasonlít a természetes hajszínemhez, de valahogy "mélyebb" barna. Nagyon elégedett vagyok :) ( és még annyit, hogy semmilyen balzsamot vagy pakolást nem használok, csak Alverdés samponnal hajat mosok és kész)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Az indigó szárított, zúzott levele. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatokat semlegesítő hatású összetevő. Használata egyre inkább elterjedt, mint természetes hajfestési alternatíva. A Wikipédia informciói alapján régen növényekből vonták ki, főleg az színagyag nevét viselő indigócserjéből, a ma a felhasznált indigó túlnyomó többsége viszont szintetikus. Az indigó önmagában kékesfekete, míg hennaporral vegyítve bronzbarna hajszínt eredményez.