Goloka

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vasmacska, az összetevőket feltöltötte: verka01, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   bioboltok, online

Indiai Natúr Parfüm: női illat - édes illat

Tuberose: a csodálatos illatot árasztó tubarózsa és a frissítõ narancsvirág egy leheletnyi jázmin eszenciával keverve. A tubarózsa virága alkony után ontja legintenzívebben illatát. Egy-két kinyílt virág az egész kertet beillatozza. Illóolajának értéke az arannyal vetekszik. Nyugtató, testet-lelket ellazító és hangulatemelõ hatással rendelkezõ illat.

Reb

2018. február 3.

Nagyon finom illata van, tényleg mámorító, nagyon szeretem. Ezek a keleties illatok jól működnek rajtam. A tartóssága viszont kb. negyedóra. Sajnos, emiatt nem adhatok az illatának megfelelő pontozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

verka01

2015. március 11.

Kellemes illata van, de nekem sajnos magamon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Kellemes illata van, de nekem sajnos magamon nem jött be.

roni07

2014. július 2.

Nagyon finom édes illata van, nekem nagyon bejön, szeretem. :)
Jók ezek a natúr parfümök, minden Goloka terméket csakis ajánlani tudok.
Gyorsan beszívódik, még zsíros bőrön is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 2.

Nagyon finom édes illata van, nekem nagyon bejön, szeretem. :)
Jók ezek a natúr parfümök, minden Goloka terméket csakis ajánlani tudok.
Gyorsan beszívódik, még zsíros bőrön is tökéletes.

N.A.

2013. október 9.

A kedvenc illatom egyelőre a Goloka "szériából". Három fajtát vettem, ezt, a rózsaszín lótuszosat és a piros rózsásat. Tényleg felvidító illata van, sokszor nem is felkenem magamra, hanem aromaterápiás olajként használom. A jojobaolaj hamar beszívódik, így nem kell attól sem tartani, hogy a parfüm felkenése helyén az ember ragadni fog. Kifejezetten tartós illat, és nem olyan egyszerű, mint egy hafgyományos rózsa, orgona, vagy gyöngyvirág parfüm.

Update: Szerintem ez a leglégiesebb és legfinomabb (a szó mindkét értelmében) szinte romantikus illata az egész szériának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

MayaBaba

2013. szeptember 9.

Én nagyon szeretem, kellemes, tartós, és megnyugtató az illata, valahogy jobb hangulatom lesz tőle. Tényleg hamar beszívódik, nem zsírosít, nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Orsyna

2012. december 10.

Nekem van ilyenem, nem rossz bár nekem nem eléggé édes.Hétköznap jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Nekem van ilyenem, nem rossz bár nekem nem eléggé édes.Hétköznap jó.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil