Goodal

Ár:   $20   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Fashionlover, Módosítva: 2017. július 13.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szemkrém, ami hidratálja és ragyogóvá teszi a szem körüli bőrt. 2 hét használat után láthatóan csökkennek a sötét karikák. A 16-féle ásványi anyagban gazdag, Seoraksan hegyekből származó termálvíz frissítő nedvességgel tölti fel a bőrt. A fagyöngy éltető energiájának köszönhetően hosszan tartó hidratáltságot biztosít. A ceramid kapszula hűsíti az érzékeny szemkörnyéket és egy hidratáló réteget képez a szem körül. Az applikátoros megoldásnak köszönhetően egyenletesen eloszlatható a megfelelő mennyiség a szem környékén.

Fashionlover

2017. július 6.

Ezt rendeltem első szemkörnyékápolónak a többlépéses rutinomba. Úgy éreztem, hogy még nincs szükségem annyira erőteljes ránctalanító hatásra, mint ahogy ez nem is azt célozza meg főként. Nagyon kellemes tényleg hűsítő érzés mikor az applikátor segítségével felviszem a krémet. És tényleg ahogy a képeken is láttam a neten, látszanak benne ilyen kis buborékok (ceramide kapszulák), de ez a bőrön egyáltalán nem érezhető ahogy hozzáérek mintha vízzé változna. Nagyon könnyű a formulája, hamar beszívódik. És hát sajnos a szem alatti karikák engem sem kerülnek el, de így két hét használat után azt tudom mondani hogy sokkal frissebbnek és kipihentebbnek látszódik a szemem. Nekem ez első szemkörnyékápolónak tökéletesen megfelel.:)

U.i.: Az összetevő listát sehol nem találtam meg még a hivatalos oldalon se, sajnos a dobozán csak a saját nyelvükön való leírás található az összetevőkről.:/ Szóval aki esetleg felfedezi valahol az ne habozzon feltölteni!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.