Goodwill Pharma

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: csillagfecske, Módosítva: 2020. július 23.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vitaminokat, ásványi anyagokat és növényi kivonatokat tartalmazó étrend-kiegészítő kapszula. Kapszula formájában szedhető fotoprotektív készítmény, mely a fényvédőszerekkel együtt alkalmazva fejti ki jótékony hatását. Magas antioxidáns tartalmának köszönhetően elősegíti az UV-sugárzás okozta oxidatív stressz szervezetre gyakorlot káros hatásainak kivédését. Napfényre érzékeny bőr esetén kifejezetten ajánlott. A niacin és a cink hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez. Az E-vitamin, a cink és a réz hozzájárul a bőr sejtjeinek UV-sugárzás okozta oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A réz hozzájárul a bőr normál pigmentációjához. Továbbá tartalmaz Polypodium leucutomos kivonatot, nikotinamidot és egyéb antioxidáns hatású összetevőket.

csillagfecske

2020. augusztus 6.

A nyaralásunkra vettem meg a terméket, ugyanis korábban a Goodwill Pharmától már használtam más vitaminokat, amikkel meg voltam elégedve. Miután nagyon száraz a bőröm mindig használok napvédő krémeket és napozás után is rendszeresen hidratálok. Mikor körbebicikliztük idén a Balatont, előtte már pár nappal elkezdtem szedni a Dermawillt. Az egész napos tekerés után azt tapasztaltam, hogy kevésbé viselte meg idén a bőrömet a tűző nap, mint a korábbi években :) Mostantól minden nyaralásra kötelező kellékként fogom vinni magammal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.