Goodwill Pharma

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillagfecske, Módosítva: 2020. július 15.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online, patika
Kategória:   Szépségvitaminok

Hialuronsavat, kollagént, szőlőmag-kivonatot, valamint 9 féle vitamint és ásványi anyagot tartalmazó étrendkiegészítő.

• A hialuronsav szöveteink egyik nélkülözhetetlen alkotóeleme, hidratálja bőrt
  • A kollagén természetes eleme a hajnak, bőrnek, körömnek és számos más szervnek is. Új sejtek képződésekor a fejlődési vagy regenerálódási folyamatban kulcsfontosságú szerepet játszik.
  • A szőlőmag-kivonat egyike a természet leghatékonyabb antioxidánsainak, így elősegítve bőrünk öregedésének késleltetését.
  • A biotin, a cink és a szelén hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához, a réz pedig hozzájárul a haj normál pigmentációjához.
  • Az A-vitamin, a B2-vitamin és a B3-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez.

fankocska

2020. augusztus 6.

Nem teljesen egy hónapja használom a terméket, naponta 2 tablettát szoktam bevenni. Az eredmény valami elképesztő! A hajhullásom elmúlt, rengeteg baba hajam nőtt, a bőröm állapotán is nagyon sokat segített, és a körmeim is extra erősek azóta, pedig korábban gyakran letört.
Sok készítményt kipróbáltam már, de egyiknél sem tapasztaltam ilyen nagy mértékű változást, ráadásul ilyen rövid idő alatt.
Ez egy csodaszer, ár-érték arányban is maximálisan megéri, biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

csillagfecske

2020. július 16.

Kerestem korábban is a Krémmánia oldalán a Hairmina-t, de nem találtam, ezért is gondoltam, hogy akkor most feltöltöm és elmesélem Nektek pozitív tapasztalataim. A terméket 2 hónapja használom és egy gyógyszerész barátnőm ajánlotta. A korábbi szőkítések és hajvasalások miatt nagyon sokat hullott a hajam, száraz és töredezett volt. Ekkor döntöttem úgy, hogy ennek véget kell vetni, fodrászom segítségével eltűntek a töredezett részek (persze a hajamból így eltűnt 15-20 cm), és elindult a megújulás.
A Hairmina használata óta rengeteg babahajam nőtt és szinte csodát tett az élettelen hajammal. Miután van benne cink, így körmeim is nagyon szépen regenerálódtak, már nem töredeznek be és válnak ketté. Bőröm is sokkal sugárzóbb, mint korábban volt, pedig rengeteg krémet kipróbáltam már, mégis kellett ez a plusz kiegészítő készítmény a maximális hidratáltsághoz. Megbízhatóan teljesít minden téren a termék, meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.