Gosh

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   Müller, online

Krémes állagú, hosszantartó viseletet biztosító szemhéjpúder. A puha applikátor fejjel nagyon könnyű a felvitele, rohanós reggelekre kifejezetten ajánlott.

titikutyus

2020. július 23.

Szuper, hogy egy ideje Magyarországon is lehet Gosh termékeket kapni, nem kell külföldről rendelgetni őket. Ebből a termékből a Crush árnyalat van meg nekem, ez az egyetlen hideg tónusú árnyalat, ami passzol a bőrömhöz. Nagyon praktikus termék. Amikor azzal a reggeli kihívással szembesülök, hogy nagyjából 5 perc alatt kellene feldobni egy szokásosnál erősebb és igényes sminket, mert valahogy meg kellene jelenni sok ember előtt, akkor jó szolgálatot tesz. Világos bőrön nem csak blending szemhéjfestékként használható, én az egyszerűség kedvéért csak magában szoktam használni - két vonal, egy kis satírozás, és kész is. Úgy tűnik, mintha komoly erőfeszítést tettem volna a szemsmink elkészítésére, de ez csak a látszat. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Mufurcka

2019. április 8.

Praktikus kis darab, utazáshoz szuper, ha nincs kedved palettákat és ecseteket pakolgatni! Négy árnyalatban láttam a Müllerben, egyet vettem is FUDGE színben, ami egy barnás natúr szín. Szeretem, rendszeresen használom. Alap nélkül még nem próbáltam, de alappal jól bírja estig a szemhéjon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.