Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabonorina, Módosítva: 2012. február 18.

Lelőhely:   Müller, online

titatrilla

2013. június 22.

Black Star árnyalata van meg nekem, ami egy csillámos fekete szín. Szeretem, hosszú vékony ecsetszerű az applikátora, én jól tudok vele dolgozni, de kicsit vigyázni kell mert az ecset szálai könnyen elhajolnak. Ennek ellenére nem gyakran ejtek vele hibát, viszonylag tartós, és igazán különleges szín ez a csillámos fekete :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.