Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabonorina, Módosítva: 2012. február 18.

Lelőhely:   Müller, online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BBJudy

2020. december 18.

volt már jobb is, az ecsete kicsit vastag, és nekem tapadós érzetet hagy maga után száradás után is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Tokacsincsilla

2020. október 1.

Brown árnyalatban van meg, és utálom. Annyira, hogy talán ez lesz az első sminktermék, amit az első használat után ki is dobok. 3040 Ft-ért rendeltem, szerettem volna egy szép barna szemhéjtust, és mivel az ecsetes kiszerelést favorizálom, e mellett döntöttem. Hiba volt. Már kinyitáskor láttam, hogy túl sűrű, ezért az ecsetre vastagon rátapad és lehetetlen vele pontosan dolgozni. Kifejezetten foltosan viszi fel a terméket, és nagyon hamar megszárad, ami szintén megnehezíti a felvitelt. Annyira felháborít a minősége, hogy kifejezetten azért regiszráltam, hogy ezt leírhassam (eddig csak lelkesen olvasgattam mások tapasztalatait).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

titatrilla

2013. június 22.

Black Star árnyalata van meg nekem, ami egy csillámos fekete szín. Szeretem, hosszú vékony ecsetszerű az applikátora, én jól tudok vele dolgozni, de kicsit vigyázni kell mert az ecset szálai könnyen elhajolnak. Ennek ellenére nem gyakran ejtek vele hibát, viszonylag tartós, és igazán különleges szín ez a csillámos fekete :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 22.