Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2013. március 12.

Lelőhely:   Müller, online

vörösáfonya

2013. március 5.

Nekem a 34-es Vanilla árnyalat van meg, ami télen kicsit sötét. Nyáron jó lenne a szín, de akkor hajlamosabb átfényesedni. Egyébként keverni szoktam egy másik alapozóval, a színproblémát így oldottam meg. Elég jól hidratálja a bőrömet. Tulajdonképpen nem tud kevesebbet, mint a mostanában felkapott BB krémek (legalábbis az európaiak), fényvédős, hidratál (mandulaolajat tartalmaz), A és C-vitamin a szabadgyökök ellen dolgozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.