Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabonorina, Módosítva: 2012. február 17.

Lelőhely:   Müller, online

Ragyogó, természetes hatású pirosítók.

Terkabarka

2019. április 15.

Annyit dicsérte Tati (Westbrook), hogy muszáj volt kipróbálnom. A passion árnyalatot vettem. Finoman kell felvinni, mert erősen pigmentált cucc, de csodásan természetes a végeredmény! (nagyon világos bőrűeknek valószínűleg nem ez az árnyalat való)
Nagyon tetszik, ha változna hosszú távú használat során a véleményem, update-elek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

vörösáfonya

2013. január 25.

Nem jött be. Talán a színt nem találtam el, de egyáltalán nem volt természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.