Gosh

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 30.

Lelőhely:   Müller, online

laural

2018. július 7.

Amióta megvan, naponta használom mind szemöldökre, mind szemhéjra, a mélyítővonalra. Nagyon jól eltalált színek vannak benne, tartós, nem porol. A tok strapabíró, jól zár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

fruzsipapp

2017. május 4.

A Szemöldökformázó, nagybetűvel. Imádom! Nem a legolcsóbb, de minden pénzt megér. A fixáló wax is szuper benne, bár hamar elfogyott. Tartós és nagyon profi szemöldököt készíthet vele az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

flinda82

2015. július 9.

Amint megtudtam, hogy elérhetőek Magyarországon, megvettem ezt a palettát, amit Lisa Eldridge videóiból ismertem. A csomagolás kompakt és patent, nyugodtan hordható táskában, a három színnel pedig gyakorlatilag bármilyen szemöldök árnyalatot ki lehet keverni. A legvilágosabb, tejeskávé színben van egy lehelletnyi vörös, tökéletes lehet például eperszőkéknek, a középtónussal sötétszőke szemöldököt lehet alakítani, a legsötétebb, szürke tónussal pedig a barna hajúaknak is megfelelő árnyalatot lehet mixelni. A színek nagyon erősen pigmentáltak, finomak, tartósak és nem porolnak, kellemes a pici waxocska is :) . A paletta extrája, hogy a legsötétebb, se nem szürke - se nem barna árnyalat szuper szemhéj árnyalásra, teljesen élethű, finom árnyékot lehet vele varázsolni a mélyítővonalra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.