Green Pharmacy

Ár:   290 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: CzFru, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan lime és verbéna illattal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CzFru

2021. május 24.

Mivel a manuka mézes változat bejött itthon ezért vettem egyet ebből a munkahelyemre. Nagyon gyakran mosok kezet ott és a folyékony szappanokat már nem bírja az ekcémás bőröm.
Az illata enyhén mű, de kellemes, csak a citrusos és talán egy ki "gyógyszeres" illatot érzek belőle, verbénát nem.
A minősége ugyanaz mint a mézes társának: zsíros, sűrű és krémes habot képez, kellemes vele kezet mosni és még az én érzékeny bőrömet sem irritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.