Green Pharmacy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2013. december 13.

Kategória:   Hajápolók

A balzsam csökkenti a hajhullást, valamint a fejbőr viszketését és a fejbőr hámlását. Szabályozza a faggyúmirigyek működését, mérsékli a hajzsírosodást. A haj egészségesebb, hidratáltabb, rugalmasabb, fényesebb és könnyebben fésűlhető lesz.

A nyírfa kátrány, amelyet a nyír rügyekből nyernek ki, a palkaszár, a henna, az eukaliptusz, valamint a cink és a szalicilsav, ápolják a hajat, segítenek a korpásodás megelőzésében.

Kiszerelés: 300 ml

6vilag

2020. június 10.

Nagyon büdös a samponja. Kibírhatatlan kénszaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

Nagyon büdös a samponja. Kibírhatatlan kénszaga van.

ks.aa

2015. július 8.

Imádom. Nagyon selymes lesz a hajam tőle, és egy használat után (a samponjával együtt és az olajaival + elixírrel együtt) elmúlt a hajhullásom/korpám! Fekete-szappan szagú ugyan, de én szeretem ezt az "égett gumi" szagot. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

trixipixike

2014. október 13.

Nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt a márkát.Pár hete használom a samponnal együtt, de eddig nagyon jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.