Greenland

Ár:   3000-5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   3000-5000 Ft
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testápoló 98%-ban természetes eredetű összetevőkből.  Gazdag olyan tápláló összetevőkben, mint a napraforgóolaj, a glicerin és a shea vaj.

Shea

2015. július 24.

Nekem pont az illata tetszik, könnyű, friss grapefruit +gyömbér. Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Málni89

2015. április 20.

Sziasztok, a pure by pixibox-ban volt egy ilyen termék. Nekem ez az illat egy rendelőre, vagy egy állatorvosi rendelőre emlékeztet. Sajnálom de egyáltalán nincs finom vagy épp friss illata. Biztos vagyok benne,hogy más illatút (még hozzá a vanilliásat) ki fogom próbálni, mert a kiszerelése nagyon tetszik. vissza is lehet zárni, a testápoló hamar beszívódik, a "viselete" könnyű és jól táplál is de ez az illat szörnyű (legalábbis nekem) épp ezért én 3-mast adok :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.