Greenland

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2012. december 27.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

dorcus89

2015. március 19.

Jó régi vásárlás, de most került elő a fiókból, pedig emlékszem nagyon vágytam már egy greenland-os termékre. Az illata már-már túl édesen almás, nem rossz, de nem lett a kedvenc illatom. Bár még almás testápolót nem láttam más márkánál szerintem azért nem sikerült rosszul az illat. Maga a testápoló jól hidratál, nagyon krémes, jól kenhető. Esténként használom és másnap még érzem a bőrömön, jól hidratál, puhít. Árban olcsóbb, mint a body shopos testvajak amiket szeretek, jó és olcsóbb alternatívája azoknak a vajaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.