Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2012. december 25.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolás

Mariliisa

2017. február 18.

Rengeteg fajta testradírt kipróbáltam már, eddig ez volt a kedvencem. Nagyon finom kis gyöngyök vannak benne, amikkel lehetetlen megsérteni a bőrt, viszont jó sűrű, így megfelelően lehet vele radírozni. A bőröm érzékeny részeinek is jól esett a vele való fürdés. Az illata nagyon finom, enyhe, az állaga sűrű, lassan folyik. Borotválkozás után használva nekem nyugtatta a bőröm, jobban, mint másik radírok. Ennél csak a házi DIY kotyvalékom vált be jobban. Ami viszont nagy hátránya, az a borzalmas csomagolás, egyáltalán nem praktikus, nehéz belőle kinyomni a terméket, ezzel az állaggal nagyon rossz kombináció - ezért kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.