Gres

Ár:   4600-6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Ár:   4600-6200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fej: citrom, frézia, feketeribizli

Szív: tengeri túnusok, rózsa, gyöngyvirág

Alap: cédrus, pézsma, barack, Amyl szalicilát

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pearldiver66

Korcsoport: >54
2019. február 7.

Most kaptam kézhez,az üvegje gyönyörű szép! Nos ,ami benne van,az egy számomra közepes kategória , minőségben. Egy friss illat,ami nekem inkább gyümölcsös,mint virágos. Rajtam, mintha fügèt érezném,mert van ilyen parfümöm,és mintha ugyanaz lenne. Nyárra kiváló ,de nem lesz újra vevős . Az árához illeszkedik,ami rendben is van. De túl sokat ne várjunk tőle! Kellemes üde,friss bőrbe simuló illat. Szerintem tart is biztosan,2-4 órát. Mindenképp frissítés az kell,de hát van benne elég,100ml. 😀 Hétköznapra kiváló szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 7.

alphecca

2018. június 27.

Kellemes édeskés virágillat, sokan kérdezik mi ez,amikor használom.Tartóssága átlagos. Ár érték arányban nagyon jó, ez a méltatlanul mellőzött Gres márka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

angelina69

2017. június 18.

Ez az illat is a rendelt parfümmintáim között volt. Sajnos csak piciben, nem fújósban. A felkenés utáni első benyomás nagyon kellemes volt. Ez bizony nem egy harsány, tolakodó illat. Szinte belesimult a bőrömbe. Nagyon jó érzéseket keltett bennem. Mintha a nyári szellő virágok illatát lebbentette volna felém a közeli tengerpartról. Kisboldogság illat. Nagyon tetszett a könnyedsége, a lágysága. Nem is tudnám máskor elképzelni csak nyáron. Rajtam sajnos nem túl tartós, de a maga kategóriájában nem is várok túl sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 18.

PerfumePippi

2017. május 28.

Mintát rendeltem belőle - vásárlás előtt ezt mindenképpen ajánlom! Hivatalosan ez egy virágos-fás-pézsmás illat; számomra nagyon gyümölcsös, ami sokszor kérdőjeleket vet fel bennem, de igyekszem elfogulatlanul írni róla! :-)

Először is: nem ez a parfümház legegyedibb alkotása! De nagyon-nagyon finom az indítás: azonnal kerek és puha, mintha csak egy finom, puha, napon szellőztetett dunyhába vetném bele magam. Na, hát ettől nem egyedi, mert azonnal nagyon ismerős is. Ugyan a virágok is jelen vannak végig, és igen harmonikusan, egyik sem tolakszik a másik elé - számomra mégis a barack a legjellemzőbb jegye. De ezt is olyan szépen dolgozták el a cédrussal, pézsmával és többi jeggyel, hogy amikor először tettem vele próbát, én kókuszos stichet éreztem, pedig az nagyon nincs benne :-))
Kerek, tavaszi-nyári ismerős komfortillat, ami viszonylag hamar bőrközelivé csitul, de előnye a legtöbb katalógusos illattal szemben, hogy szépen tartja magát, nem kopik el "foltosan". A legtöbb gyümölcsös parfümmel szemben, ami nektárosan áttetsző és szikrázó érzetet kelt, én ezt inkább "gyapotosnak" (vagy pamutszerűen tisztának) és nagyon pasztellnek érzékelem.
Tartóssága átlagos: napi egy frissítést biztosan igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

Tartóssága átlagos: napi egy frissítést biztosan igényel.