Gres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Unisex illat

Fej: rózsabors, mandarin - narancs aroma, angelikafű, pézsma, fekete bors

Szív: szilva, jázmin, üröm

Alap: pacsuli, velúr, fehér pézsma, tömjén

kalcedon

2020. január 5.

Fűszeres, borsos, ugyanakkor légies parfüm, amelyben még a velúr és a pézsma kap hangsúlyt. Én halványan kiérzem még a tömjént és az ürmöt, a gyümölcsök viszont inkább a háttérben maradnak, bár kétségkívül hozzájárulnak az őszi hangulathoz, és mélységet adnak (semmi negédes ragacsosság!). Én nem szeretem a harsány illatokat, de szilázsa még számomra is nagyon visszafogott, a férjem még akkor is alig érzi rajtam, ha megölel, és sajnos bőrön 2-3 óra alatt elillan. Kár, mert egyébként nagyon érdekes illat. Ruhán egész délelőtt vagy délután megmarad. Bár nem panaszkodhatom, kb 6000 forintért vettem a neten a 100ml-es kiszerelést (black friday), ennyit megér ez a karakteres parfüm akkor is, ha többször kell befújnom magam vele naponta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

GNóri

2018. szeptember 1.

Bár a gyümölcsös parfümök, főleg a szilvásak, meglehetősen távol állnak tőlem, a többi érdekes illatjegy miatt kíváncsi lettem erre az illatra. Ma ebben a borús időben egész nap őt próbálgattam. Nem tudom még eldönteni, hogy tetszik-e, de annyi biztos, hogy folyamatosan a csuklómon az orrom, mert vitathatatlanul érdekes illat. A velúr és pézsma intim, selymes, puha alapot képeznek. Halványan érzem a szilvát és a narancsot, a rózsabors pedig ad még egy kicsit csavart az illatnak. Még tesztelgetem, talán az én ízlésemnek édes, de mindenképpen figyelemreméltó darab, a különböző oldalakon található kevés vélemény miatt azonban úgy tűnik, hogy egy eléggé mellőzött, kevésbé népszerű parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.