Gucci

Ár:   19 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: peto.moncsicsi, Módosítva: 2014. január 10.

Ár:   19 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Egy virágos fás illat a kortárs nőknek. Lágy, finom, édes, púderes és hívogató

Fejjegye az ibolya levél

Szívjegyei az írisz, az ibolya és az orris

Alapjegye a velúr

Kovi

2017. május 15.

Sajnos nem az én illatom.... Próba nélkül rendeltem meg. A 2 pontot azért kapja mert tartós illat de melléfogtam, ámbár ez nem az illat hibája. Többször levettem a polcról és magamra fújtam.. hátha csoda történik és magaménak fogom érezni, de a csoda sajnos elmaradt. Szívesen eladnám mert egy ideje csak a polcomat díszíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 15.

ligetaudit

Korcsoport: >54
2017. január 9.

Finom, bájos, üde, picit édes, nagyon jó kis illat! Ma érkezett meg hozzám, és el vagyok bűvölve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 9.

nyarigabi

2016. június 15.

Friss ibolyás illat, olyan zöldesen, visszafogottan, ilyesmit érzek Marc Jacobs Daisyjében. Nekem gyengécske. Aki diszkrét illatozásra vágyik és szereti az ibolyát annak nyerő lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

vanillacaramella.sweet

2014. október 2.

Nyáron már kapható volt a Douglasban, és akkor teszteltem is bőrön. Jó tartós, pedig friss-ibolyás, kicsit púderes illat, és rajtam édes is volt, a legmeglepőbb, hogy az elejétől a végéig érződött az ibolya és vmi édes, deelvileg nincs benne vanília, se édes gyümölcs, rajtam mégis olyan volt. Nagyon finom és nem banyás illat, mint sokan hihetnék. (a régi ibolyás illatok, locsolókölnik, meg gyöngyvirág nagyon olyanok voltak). Ez az illat tartós, nőies, kellemes. Nincs nagy szillázsa, de érezhető. Olyan szende illat, ha lehet így nevezni. :)) Nekem tetszik, ölelgetős-visszahzódós napokon viselném. :) Mondjuk irodában, munkába is kellemes lehet, mert nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.